خبر

سیر صعودی “هم_سایه_شو” ادامه دارد

کمپین مسئولیت اجتماعی “هم_سایه_شو” که با هدف آموزش و حمایت از زنان سرپرست خانوار از ابتدای ماه مبارک رمضان آغاز به کار کرد، توانست با اقبال عمومی مواجه شود.

بر اساس آمار آنلاین و از روزشمار درصدی از عواید فروش محصولات برند پریل که بر روی سایت این کمپین منتشر می شود، به خوبی می توان استقبال مردم از این کمپین اجتماعی را مشاهده کرد.

همچنین ویدئوی کمپین “هم_سایه_شو” نیز که با صدای مهرانه مهین ترابی، هنرمند برجسته کشورمان منتشر شد، انتشار موفقی در فضای مجازی داشته و به خوبی توانسته با واکنش موفق کارشناسان و فعالان اجتماعی و اقتصادی مواجه شود.

به نظر می رسد با انتشار مصاحبه ها و یادداشتهای تخصصی فعالان حوزه زنان و اقتصاد در رسانه های کشور که از هفته گذشته آغاز شده است، این کمپین وارد مرحله جدیدی از فعالیت خود شود و پس از کسب جایگاه موفق در میان مردم، پای خود را به حوزه مدیران کشور باز کند.

با توجه به سیر صعودی و فعالیت هدفمند این کمپین، پیش بینی می شود”هم_سایه_شو” در مرحله نهایی و پس از گذر از مرحله معرفی خود به جامعه و مدیران کشور وارد مرحله مطالبه گری خود شود و با همکاری نهادهای مرتبط دولتی و خصوصی به اجرای اهداف خود در حمایت و آموزش زنان سرپرست خانوار بپردازد.

به اشتراک بگذارید