خبر

فاز اول هم-سایه-شو، به پایان رسید

فاز اول کمپین هم_سایه_شو که با حمایت برند پریل و بر اساس رسالت مسوولیت اجتماعی این برند در ابتدای ماه رمضان و با هدف حمایت از زنان سرپرست خانوار و توانمند سازی آنان متولد شد، به پایان  راه خود رسید.

فاز اول این کمپین با راه اندازی ستاد خبری، تلاش کرد تا علاوه بر اطلاع رسانی مراحل کمپین و جمع آوری مبلغ مورد نیاز از طریق اختصاص درصدی از عواید فروش و تعیین مبلغی به ازای اشتراک گزاری عکس در شبکه اینستاگرام، نقش تعیین کننده در فرهنگ سازی و آگاه سازی عموم مردم و همچنین مدیران و مسوولان حوزه اقتصاد و اجتماعی و کمک به اقتصاد و پویایی زندگی زنان سرپرست خانوار کشورمان داشته باشد.

 فعالیت در فضای مجازی و همچنین به کارگیری مخاطب و درگیر کردن آن با کمپین، یکی از نوآوری های این کمپین در نحوه اجرا به شمار می رود. انتشار عکس از سایه توسط مخاطب و انتشار آن در صفحات شخصی در شبکه های اجتماعی و پرداخت 70،000ریال توسط برند پریل در ازای انتشار هر عکس، توانست مخاطب را با خود به خوبی همراه کند. براساس آمار ستاد خبری کمپین که در پایگاه اینترنتی کمپین به نشانی www.ham-saheh-sho.com در دسترس قرار دارد، تا کنون بیش از 7500 نفر در فراخوان انتشار عکس از سایه و حمایت از زنان سرپرست خانوار شرکت کرده اند که بخش زیادی از آنرا هنرمندان، ورزشکاران و چهره های سرشناس کشور تشکیل می دهند.

فاز دوم این کمپین با پوشش کامل مراحل آموزش زنان سرپرست خانوار توسط خیریه های همکار کمپین هم_سایه_شو، ادامه می‌یابد.

پایان فاز اول این کمپین، می تواند یک آغاز برای ادامه حمایت از زنان سرپرست خانوار باشد و به طور حتم، برند پریل ، همچنان خود را حامی و همراه زنان سرپرست خانوار می داند.

به اشتراک بگذارید